takový výcvak ze Strahova :-)
všem dík za mé uvítání na webu a hodnocení předešlé fotky!!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tohle já rád :)
uz jsem ji komentovala ... je lepsi nez ta moje :)
jinak taky te tu vitam Vasku :)
Fajn
zaujalo
Krásně čisté a jednoduché.
Nazdar, tato strahovská je moc povedená:-)
pěkné
ano
Dobrý výcvak...
Tohle je opravdu dobre provedene...
jednoduše pěkné.
pěkné
moje krevní skupina..
moc pěkné...
o.k.
tak ta se mi ze všech tvých aktů líbí nejvíc :)
tak tohle já můžu..teď už jsi sice úplně jinde, ale každý někam spějě, že...pěkný den a hodně zdaru
takovehle vycvaky muzu