Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkné
Asi ostřeji:-)
Vítej na FA...-)
4+
tsss... tak to je vtipný :D 4+1 za vtip :))))
velcome
Dobrý :o)
Je to nějaký Tenebroit z jižní Evropky co? Bacha příště na tu černou a ostrost. Ten matriš tam máš a tak stačí ve Photoshopu trošičku hýbnout s úrovněma. Ctrl+L nebo u jablek: Jabko+L.
Držím palce!!!
Vitaj
4+++
Ty stopy jsou od toho brouka?
to je hezký...co je to to nahoře? ale roztomilý
4/5
horší tk