Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
daleko lepsie farebne. na vysku si neskusil?
pravú stranu by som orezala
MOc pěkná krajinka:-)
Veľmi príjemná fotka,farebne,technicky,kompozične...
pěkná příroda..kdepak to je?
P.SOJKA--JE TO NA TURE Z T.JAVORINY NA KOPSKE SEDLO,BELIANSKE TATRY...DIK.