Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
promin, nemuzu jinak.. to pozadi je moc svetle, kompozice mi neprijde moc vydarena.
Musim ale pochvalit jednu vec a to je, ze nema tmavy oblicej. Takze prace v protisvetle je v pohode. Asi sis pribleskla, ze?
no.. ted koukam, ze by ten koment mohl vyznit rasisticky :) Radsi rekneme podexponovany oblicej ;)
jako Jaroslav.......
Děkuju za komentáře. K tomu nebi...já teda původně chtěla, aby bylo takový světlý, až vyblitý, aby vynikla ta postava...ale jak vidno, tak se to nelíbí...příště už to zkoušet nebudu ;DD
protisvetlo si zvladla, tak uz len pozmenit kompo a bide to lepsie
sorry bude:)
Postavu krájej po třetinách, ne vejpůl.
mě se tvůj nápad líbí..kdyzby bylo to pozadí celý úplně světlý, bylo by to fajn
Dobrá.
dočkal se?....
dočkal se?...
jeste by to chtelo doladit, ale zaklad je velice slušný :))