Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
;o) prima foto
Nádherná rodinka
ok
5+
sladké
super
pěkná rodinka :-)
5++++
5+
;-)
dobré :))
5++
kočičky se mi líbí :)
skoda toho jedneho rozmazaneho
ať mi je na chvilku půjčí..
Tohle se mně líbí 6+
5+, :)
5+, pěkné :o)
...tak vidíš..:-))))
jeeeeeeeeee
Ťu ťu ťu, ňu ňu ňu ... Kvalita nevalná, ale ten záběr stojí za to!
Parádní moment