Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
u mna dobre
5++
fotogenicky chrbat s vybornym nasvietenim, zaujimavou kompoziciou a dynamickym naklonom
parádní je, že ten hlavní sloup světla jde vedle něj, ne přímo na něj
SKVOST!
7- ale ano, isiel som okolo. Skoda, ze som neskocil dnu omrknut :(
5++
super...
super
úžasný
u mna best koncertovka svojho druhu :)
perfektní!
super..
6+
hm...ak by bol tvárou ku mne otočený...snáď by to bolo lepšie...ale nie je to zlé...5+
Good!
percas: ak by bol otoceny tvarou, zdala by sa mi ta fotka ovela menej zaujimava,... mala byt presne takto
skvelé!
super tonalita a cistota
tak tohle je fakt super! .. vyborna atmosféra i kompo. paráda.
chtěl bych to vidět ve větším.
líbí
juuu
super
vyborne
tuto fotku poznam z temy na Nokiu...