..počúvaj synak, jednu radu ti dám: poraď si sám..
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
co to máš za divnů krabičku :o)
škoda pozadí
Tohle je jak dělaný pro film se zrněním.:o)
ty ty ty
pobavilo...hlavne ten koment...dost sa hodi..do tohto sveta
6-
Tak to je přesné!
:))) ...jó zrnó!
krásná paní, Rasťo, přirozený výraz... beru :o)
5+ ... FAJN VÝRAZ
Dobré :-)
6/5
super rada :)
tak tak..
dobrá rada...!
...od šedin... má rada... svou váhu...
...heej ty jedna schovana frekvencia!!! Kde je ten cukor, ktorym ti posypavala maslovy chleba. Kde je ta citronada, ktora bola lepsia ako Coca Cola?...zacinas to flakat ty maskovana frekvence. Tesim sa na tvoje dalsie dielko :)... dufam, ze to bude za 10