foceno s vyplazeným jazykem a na pokraji sil cestou na Kralický Sněžník :-))
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
3+
na mne je to tedy kompozičně dost zmatené... :(
Tak nějak bez nápadu.
parádní místo; snad jsi toho nafotil víc a s lepší kompozicí? :))
Možná by to chtělo nějaký výraznější motiv:)
...hmm, pěkné...