Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Přijde mi to spíš jako jeden velkej zmatek - není tam zřejmý nějaký hlavní motiv... :(
-
...ztmavit a o dost..+..přidat žlutou a stáhnout azur...
....pak to bude o dost zajímavější..
..
chaos a zmatek...
skoro 1
:-)
August v Karpatoch bol pekny :)