Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zdravím a vítám na FA
správné sci-fi město
hezká fotka
4+++
zajímavé,líbí
Hezké, vítej
4+1...Vítej!!!
Pěkné
Pekné, Vitaj.
vítej
Zdravím..4+1
4+1 ahoj
vitej, 4+1 do zacatku
Tohle je fajn, vidím samá známá místa ... jako žižkovák :o)
Pěkný start.
Úplně jako loď v přístavu, ta ústředna vlevo.
Chtělo to tam (vlevo) trochu více místa.
to Pavel: Vlevo byly nejake panelaky a radeji jsem to udelal bez nich, kazdopadne vlevo by to asi vic mista chtelo, to jo.
4+1 Vítej. Dobré sci-fi. Vlevo je ta věž trochu moc natěsno.