Klub Satchmo v HK
Festival Jazz Goes To Town
Nafoceno na Kodak Tmax 3200
Scan z negativu
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dobre, dobre...
joj paráda tohle mohu 6+
líbí se mi to.. písmena za ságistou mi vzdáleně připomínají doby: kdy se plkalo něco jako....závěry XXI.sjezdu splníme.. atd...DOBRÝ to máš...
6/5
:o)
parada moc libi :))
parda moc libi :))
TICHO PROSÍM,
TU SA POČÚVA JAZZ
Tomuhle rozumim :o)
Fajn :)
dost dobré....
6+
:)
líbí
6+