24-27.10. je v Brně Invex, jak všichni víte a když se stavíte, tak určitě neprohloupíte. V pav."D" je vše o focení, ať jsou to přístroje, příslušenství, tisk a nechaj Vás i zafotit si:).
Fotoaparát cz má taky dva dobrý stánky. No prostě jděte kouknout.
Bez sw úprav
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
no a mě se to nelíbí =) pozvánka neúspěšná..
mám to daleko z Práglu...:)
no jak ji vidím..to abych tam radši nešel :)
to Jiří....ale to ostatní stojí za to :))
tato je opravdu o moc lepší
5++
viz mé hodnocení a slova na vi....
4--, pozdě, před chvílí jsem se vrátil..
já tam byl...:-)ale na pozvánku je to vloženo dost pozdě ne...:-)
Invex je masova skolni vychazka! Nedoporucuji nikomu... Meli by dat na ty dny volno ve skole, neb dnes tam byla polovina zaku snad ze vsech skol!
škoda že ej to tak daleko..:-/ 5-
No já tam byl v pondělí a bylo to v pohodě
Libore, tak to s Tebou mohu asi souhlasit... Neb v pondělí to bylo za 500,- a byl to odborný den... Dnes bys hořce litoval!
to Petr: no jo já dostal pozvánku, tak jsem si to neuvědomil:(
4++ ...pěkná dívka ... horší technická kvalita ... nižší šum by prospěl ..
Petr
No, já, nemít to dnes zadara i s cestou, tak mne asi trefí šlak :D Aneb, kdo cche vidět všechny děti z ČR školou povinné pokupě... Jeďte! ;) Je jich opravdu MNOGO :D
profi
O něco lepší, opět vadí vlasy
6/5
5+
Trochu mám pocit že komprese je znát
nepřipadá mi, že by mělo ostrý oči... a připadá mi, že má světlejší linku okolo rtu. asi odlesk
moc krásná modelka:-)
opravdu nádherná tvář, klidně bych bodoval znovu!