Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
mne sa osvedcil prevod do CB pri tomto moste. pripadne mrkni do mojej galerky.
APOLO
5- promyslel bych jeste vic kompo
pekny, zkusil bych to vyfotit za jinyho svetla a treba i nejakych dramatictejsich mraku..
5+
toto se mi az tak nelibi - 4.
možno trošku tmavšie,alebo aj v ČB
pěkný detail
5+ pohodicka, nebal by som sa rezat to zospodu trocha.
v pohode foto.