Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+
Pěkné světlo
... líbí, ale snad by šlo víc ostrosti ...
jemne farby, pekne. Obloha je najvacsie -
pěkná krajina, jen škoda té oblohy (aby byla více prokreslenější)
chtelo by to lepsi oblohu, ale malebne to je
troska sa pohrat s farbami. chcelo by to polarizak