Tak tohle je moje druhé foto za úplatu. Začínám v tom umět chodit ;-D Ba ne, ruce se mi klepaly, že nebýt blesku, tak z toho byly jen samý čmouhy.
Jedná se o bezdomovce a musím říct, že oproti jiným stejně nazývaným, byl opravdu ryzí.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dobrý
dal jsi mu aspon nakej groš? :)
jo ryzí je
Petr Dočkal: No, dvacku ;) Studentské kapsy jsou hluboké a prázdné, ale snad mu to přecejen na pivko stačilo...
ee kvalita + nesnáším blesk:)
no a podobnýho dědu tu má nebo měl skéro.. mrkni mu do profilu
jo,ja bych mu dal 25,aby si mohl dat 2 pivka :))))
rydzi na prvy pohlad... pripada mi malicko tmavsi, nez by sa mi pacilo...
Hemingwayovskej typ, ale příště bych prosil bez blesku abych mohl dát 7.
+6 Výborná fotografie bez výhrad > nějakou drobnou retuš bych snad udělal, ale jinak výborné .. po těch drobných úpravách bych asi dal i absolutorium (=7)
V náhledu se mi to zdálo příliš tmavé a teď vidím, že je to akorát. Je to výborná fotka!
5+
jj;)
Petr Dočkal: Hehe :) nojo, tak to já bych pak neměla k večeři ani tu celozrnnou housku s Poděbradkou ;-D
Petr Zientek: Tak nevim, fotku sem hledala, ale nenašla. Taky blesk moc nebaštim, ale z ruky bych to mohla vydávat leda za abstrakci ;)
Standa Navrátil: Díky, potěšils mě :) Přiznám se, že sem do toho nechtěla kvůli autentičnosti moc zasahovat, jen sem tlumila odrazy blesku.
-
***
6-
;-)
5++
tmavee. a je vidiet odlesky po blesku
6/5
5-
...taky líbí ;o)
Hmm, proc je to tak strasne tmave?
omlouvám se, ten blesk mi ani trochu nesedí... na ulici se dá fotit celkem bez problémů, není důvod, aby se ti klepaly ruce... vypni blesk, zkus to znova...
5++
6+