Na zámku v Pardubicích
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Fotku jsem tu vložila znovu,trochu jsem ji poopravila...
hola hej.-...jaký sou úpravy?
Trochu jsem to ořízla.Hlavně na levé straně fotky.
5+ zajímavá kompozice. Zdravím Pce,bydlím nedaleko...
4+
Tohle uz sem tu videl. :)
have a nice day
5+
co je ta cierna bodecka na oblohe? spinavy cip?
4+
5/4
5- ...... :o)
docela hezká
Pěkná, ještě pár obláčků.
dobrá
líbí