Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Nepovedená k vystavení ???
3+1 na uvítanou :-)
středová kompozice je trochu mínus, ale celkově se mi fotka líbí... 4+1 na uvítanou
to Lexík: ??? když se ti to nelíbí tak aspoň napiš proč, ne??
PS: možná bych to ještě řízl víc zespodu...
:o)
Vítej na FA :)
pekne se diva, to se musi nechat