Pěkně si to uháněl "Favásek"
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Fajnovej kousek .)
Jestlipak to má platnou technickou? :-))
Skoro jako Peugeot 206..
6++ parádní :-))
...
:)
Super!!!
6++ skvělá
:)))
:-)
super
tady nemuzu jinak,jsi frajer :) Nazdarek :)
SUPR Fáčko! :D
super..
dobra plechovka :) super technicky,skvele zpracov ano..libii
todle nemůže být favorit...já myslím že de o golfa!
i když má docela tvary favíka:)
super
:-) takhle zmuchlat to umim taky - obcas :-)))))))
6+
Super náklon i pohyb!
Pěkna pixla :o)
***
jo pekny prevod do BW;
Tlačí to pěkně :-)