Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+...radši bez toho baráku;-)
tak ti nevím..:-)
pravdepodobne snímok z tohto týždna počasie absolut na pr... inak trochu by som popracoval na kompo
Je toho na fotce až moc a nemá to moc ujasněnou kompozici (podle mě). Přinejmenším bych se zbavil těch větviček vlevo...
dobrá
hm...
smutné
5+