Digitalni fantazie.
Fotoaparat Sony Mavica MVD FD-97
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Mňam :)
Moc umělé, nelíbí.
To není ani fotka, ani obraz...
Nelíbí
4-5 Já neříkám nelíbí, jen to neumím ohodnotit Hani, tak dám u mě střed :)
Prijde mi to jako zpusob, jak z nezajimave fotky udelatsnad zajimavou - vyriznout vetvicku, zadni vrstve hodit Distort\Twirl a prehodit do jinych barev... coz by samo o sobe nevadilo, kdyby byl vysledek zajimavy, ale zde vetvicka s kvetem v popredi nevystupuje nijak, skoda.
Smíšené pocity.
Pekne, ale nehodnotim, nebot nevim koho. Zda fotografa nebo grafika. Vubec se me zda ze spusta fotek zde zverejnenych je spise dilem fotoeditoru nez fotoaparatu.
Celkom pekne, snad az na tu samotnu kvetinu, ktora je nejaka zrnita a nedokreslena. 4+
Experiment se mi líbí , jen bych to snad zkusila bez té větvičky. Ve středu víru jen květ.Ale neber to , že to tak má být, odborníci ti poradí fundovaně, já jen jak mě by se to líbílo na 6,
Neviem, či je toto ešte fotografia.
ale má to niečo do seba.. pochvíľke pozerania sa mi začala páčiť i vetvička.. takže za šesť aj s tými pluskami predo mnou :)
Diky za rady a pripominky :-))))
+ podarené
Hezké...mně se to líbí....jen škoda uříznutého stonku u pravého okraje a možná ten květ kdyby zůstal ve větší kvalitě....Ahoj....
5
Jo, i mě se to líbí - povedenej experiment ....