Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ou.. ta ostrost.. prepal na oblohe.. sorry nehodnotim..
3+
není to ostré, což je velká škoda. Myslím, že barvy... to je přece na Plitvičkách hlavní hit :)
,,,
....cas je skvelej,ale jinak bohuzel ostrost,expozice to je skoda!!!
Urcite hodne zajimava v BW. Ale nemohla tam bejt aspon trosku cerna? Osobne smekam pred analogem... Ludek
chybí hlavně ostrost