Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
no..totok asi ne..:-/ sry..
juj.. skusil by som to trocha inak cvaknut..
http://www.albumy.biz/album969 zkus se kouknout sem..pro inspiraci...
hele skero..když už nabízíš inspiraci..tak alespoň něco pořádného..:-D
http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=73026&gal=photo
zitaku...ja zustavam porad pri zemi :-)