Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+
5+ atmo to ma..
5--
mne sa to paci...hlavne te ruka na stene
pěkný
moc si s tím nevím rady, respektive s tím kolem a lucernou a obrazem vůbec ... zkouším koukat na různé části a zjišťuju, že to máš moc přeplácaný, mě by stačil pohled při oříznutí pravé stravny až těsně ke kolu ... jo bingo, to je ono ...
4+
5-
+
libi
troska pada ten dom, ale kompenzuje to atmosfera
5+
4++
Není špatné.
Taky nejak nevim presne co s tim. Koukam na to jako pes. Jednou hlava do leva, pak do prava... a nic . Ale BW je dobra volba
uaa, tak toto je dost dobre!