Ještě jsem vyhrabala jednu jezerní. Přestože je to Černé jezero, spíš vypadalo jako smaragdové.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne
Kmen v popředí bych komponoval jinak...ale atmosféra není špatná...
Snazil bych se komponovat jinak, vlevo mi to nejak nesedi (ten dotyk) prijde mi to vlevo nejake "tezsi" nebo "plnejsi" oproti prazdnejsi a svetlejsi prave strane. Ale atmoska je dobra :)
Asi bych cuknul fotakem o kus vys... dolni orez bych udelal presne v miste, kde kmen vnika do vody... barevne stromy na druhem brehu by byly vyraznejsi, takto mam prili sintenzivni pocit radikalniho rezu u horni strany.
úhel záběru je takový, protože tam všude okouněli nějací lidičky a já nechtěla, aby mi ještě strašili na fotce. Ale připomínky beru. Každý názor a rada dobrá. Dík všem.
ako potvora ale za 4++, ak niekto chcete dať tiež 4++, dajte 5 ;)))
pozadie je prilis rozmazle
inak suhlasim s potvorom
4
az na to pozadie sa mi to velmi paci
proste mam pre taketo fotky slabost :-)
pekne,ale hladina pada doprava
nepripadá mi vhodné keď má takáto fotka tak neostré pozadie, spôsobené zrejme malou clonou
+ celkově pěkný záběr
Fuj to jsou ale jedovatý barvičky.
Moc se mi to líbí.
pocit ..
Asi bych obětoval tu kládu dole.
nádhernej odraz!
5+
škoda ostrosti pozadia a náklonu vody - krásny kus krajiny
koukám, že se 6+ jsem se sekla :(, proti většině
pěkné,srovnat,větší hloubku ostrosti
Mě se líbí moc ty barvy.
Přesaturováno, sklon. Krásný místo
trochu moc saturace ale líbí