Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+, možná moc středové, ale jinak dobře vyfocené dobrým foťáčkem.
4+
Líbí kompo. Škoda že nejsou výraznější mraky.
4+
je to hnus. to dalsie je xkrat lepsie.
mně by se víc líbilo,kdyby bylo možno přidat nahoře víc oblohy
Pridal by som viac oblohy...takto to vyzera moc "prizemne" :))
5/5
4+