Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
polovicni kompozice se mi tu nelibi
2/3 bych uřízl a bylo by to supr
kompo, kvalita (hlavne v oblohe)
trochu prazdne a tk.
Chybí něco výrazného, Samotné paprsky nestačí a jsou už dost omšelé téma.
bud obloha nebo pole......... neco uriznout :-)
jinak fajn