Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Technicka kvalita fotiek je vyborna, obsahovo dobra.
ouu, tady to hodne pada ..ale barvy pekne .. vlevo bych uz mozna rezal ..
to auto me tam nesedi!
to zabradli a roury sou gut
Auto a naklon...:-/
Technicky dobrý (až na náklon), ale nevím, o čem to je
4
nejak moc me tehnou oci ty bariery v popredi ;(
tahnou