kus krásné motorky.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+ za krásnou motorku
5++ škoda že je v tom odrazů toliko osob a věcí... mně by tam stačil fotograf a bylo by to určitě lepší
krasna!
Fakt krásná motorka,jen mi vadí tan pdlesk auta a lidí,no ještě ten papír nalepený na nádrži.
trochu zmatene
mě se teda líbí i ten nápad s tím odrazem auta i fotografa, jen mi vadí ten papír na nádrži
http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&gal=photo&rp=129258
moc nevidím rozdíl, jen mi příjde, že tadyta má víc bodů a tamta je lepší... i když záleží jak kdo hodnotí, že... nebo jak se kdo hodnotí??
sorry, moc kecám... tohle nezaujalo...
příšte ten papír tomu pánovi z té jeho motorky ztrhnu aby jste měli lepší estetický dojem.