f 7,1
1/25
ISO 100
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Chtělo to holt delší čas, míň světla a POLARIZÁK!!!
Kompozičně i technicky mi ta fotka nepřijde dobrá...
3+
Martin Holek, to je profik v potuckach :)
prima, ale v mistni konkurenci... drz se!
neostre, bol pouzity stativ ?, volil by som iny cas aby sa voda viac rozmazala, slaby kontrast , nezaujimave farby
vytaj v galerii,
to Peter: stativ samozrejme použitý bol, no nemal som so sebou filter tak som volil najdlhší možný čas
souhlasim s Martinem, ale trocha zmeny neuskodi :)
neni to zle,taky jsem zkousel vodu a neni to sranda
Dneska jsem narazil na podobne divokou strouhu, bohuzel jsem nemel stativ(Ikdyz jsem zapnul IS) ani filtr,tak to bylo v podobne kvalite jako tvoje fotka.
ta voda mi pripada ako kovova. skoda, mohlo to byt fajn.
***
Nabudúce odfot teplú.Strýco