Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fajn
Výborná fotka, ale ještě to není ono. Sámsi nejsem úplně jist. Nejspíš přiostřit a trochu větší hloubku...
Tenhle typ fotek mám moc rád, zcela bez výhrad, gratuluju !
Fajn fotka
fajn.
proste pocit
Genialne jednoduche a krasne ... :)
pritazlivy
TM/AI=6/6
trochu mi vadí, že tá prvá nie je ostrá
Líbí
6
6
to Vasek :o)
fajn:-)
zrovna vcera jsem sem dal podobnou
snad jen ty horni linie mohly byt uplne vertikalni
Výborné, z toho ani víc vydolovat nešlo
čistá nádhera...
hmmm
možná by to chtělo víc kontrastu, ale jinak SUPER!!!