Vždycky jsem snil o tom, že vyfotím ledňáčka. A po pár letech se mi sen splnil. Všechno to bylo o trpělivosti. Strávil jsem s těmito krásnými ptáky celé ráno (asi 3-4 hodiny), ale měl jsem hroznou smůlu. Ledňáčci byli opravdu rychlí a já je nedokázal zachytit. Šel jsem domů se špatným pocitem, ale nevzdal jsem to. Večer jsem se vrátil na stejné místo a jeden ledňáček na mě už čekal na větvi. Popadl jsem fotoaparát a vyfotil tuto fotku, ze které mám opravdu radost.
Fotografování ptáků je o trpělivosti, štěstí a o tom, být ve správný čas na správném místě. A proto se mi to líbí.