Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
A toto suprová krajina...
Ještě nejsou žně a už to vesele zrní... ;-) Na mobilu to vypadalo skoro jako u splavu, na pc už se splav proměnil v pole neorané... ;-) Hezky to vypadá...
Námět fajn, staré tónování taky, zrno v pohodě.... jen ta absolutní neostrost mi kazí dojem. Přitom historické fotky si na ostrosti daly záležet..
gausovské rozostření - stupeň 4 v Zoneru. Samože originál je ostrý
"Ještě nejsou žně a už to vesele zrní... ;-) Na mobilu to vypadalo skoro..." - zobrazit celý komentář
jsem rád, jen trnu co Frau Professor :(
Krásná historie
retro styl - to můžu :-)
nerozumím, proč ta nekvalita ?
nesedí mi to, působí dost uměle (frau se líbit bude, klid, jak je to přetažené softwérem, tak je unešená ;-)
S tak silnou neostrostí se těžko sžívám
"Námět fajn, staré tónování taky, zrno v pohodě.... jen ta absolutní..." - zobrazit celý komentář