Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Efektní fotka
Barvy a atmosféra toho západu jsou parádní, Jediné, co mě při pohledu na kompozici padne do očí, je ta velká tmavá plocha v dolní polovině. Zkusila bych zespodu oříznout kus toho rybníka, aby se fotka víc nadechla a horizont se posunul z nudného středu o kousek níž. Celá scéna tím získá mnohem větší hloubku. Jinak ale moc pěkný úlovek!
Obloha a Ještěd pěkné, ale osobně bych se zbavil čtvrtiny snímku zleva a ořezem spodní části... ;-)