Brutus
scan negativu
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Asi se budu opakovat, ale ten flexaret umí. Viď?
pěkná klasika...
pěkný :-)
:))
Čechov a jeho Sad...i když tenhle asi Višňový není...;--)
Kompozičně i barevně pěkné
moje gusto
umí umí, když umí fotograf, když je dobré světlo, když spolupracuje komparz, když když... dyť to znáš :-)
tady například zrovna světlo mohlo být lepší, nepřálo..
děkuji všem :)
Ta spodní větev se nenápadně natahuje blíž…
jako by nechtěla zůstat jen na okraji pohledu.
Možná taky čeká na svůj okamžik,
na jedno tiché přivonění, které z ní udělá střed světa...
bezva:-)
"Ta spodní větev se nenápadně natahuje blíž… jako by nechtěla zůstat jen na..." - zobrazit celý komentář
Děkuji moc. I když... pro takovou obyčejnou jabloňovou větev je přivonění možná i ... nebuďme troškaři...,, možná i středem samotného nekonečného vesmíru :-)
Ano, jaro je opět zde. Ale neprší, což je znepokojivé. Flexareta hezky kreslí. Těší mě pravý horní roh. Pěkně rozhoupaně poskládané.
"Asi se budu opakovat, ale ten flexaret umí. Viď?..." - zobrazit celý komentář