Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Krásné zákoutí...
Pěkné, klidné, ale chybí mi tam nějaká dominanta
Vím,že se dost žádá dominanta,ale tu já nehledám.Hledám klidná místa,zákoutí,to pro mně podstatné:) díky:)
"Krásné zákoutí......" - zobrazit celý komentář
...moc děkuji....to je místo,které vždy fotím,než vkročím do lesa,učarovalo mi :)
utěšená scenerie
Les a Tvé království... ;-)
"Les a Tvé království... ;-)..." - zobrazit celý komentář
Díky,je to jak říkáš :)
hezké, pohodové
"Vím,že se dost žádá dominanta,ale tu já nehledám.Hledám klidná místa..." - zobrazit celý komentář
Děkuji za vysvětlení
"Pěkné, klidné, ale chybí mi tam nějaká dominanta..." - zobrazit celý komentář