Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Zdá se mi tu větší než obvykle bývá... ;-)
Pěkně se vybarvil.
V první řadě moc děkuji a k té jeho velikosti - já mám tentýž pocit, že tenhle kousek byl opravdu o něco větší než jeho kolegáčkové. Zřejmě nebude vůbec líný jedlík!! ;-)
"Pěkně se vybarvil...." - zobrazit celý komentář
Mnohokrát děkuji a ano, ty jejich barvy jsou nádherné. :-)
"Zdá se mi tu větší než obvykle bývá... ;-)..." - zobrazit celý komentář