Dlouho jsem premyslel jestli to neudelat cernobile, ale nakonec jsem tam ty barvy nechal, jestli to bylo dobre to se dozvim:)
Foceno pri prochazce po poli..
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6- je to pěkné
6+1 ahoj
5+1 Nazdar.
farba určite, no predsa len mi niečo vadí, a to je, že listy zakrývajú dosť podstatnú časť oblohy, tú, kde slnko preniká cez mraky. možno sa stačilo posunúť iba o meter. inak je to pekné. 5-
Pěkné,ale něco mi tam nesedí.
Mě se to líbí, tak jak je, jen by mě zajímalo, kolik těch Minolt vlastně máš? Já si kupříkladu vystačím se Z3! :-)
prijemny 6+
muzete mi nekdo jeste dovysvetlit princip toho hodnoceni treba 5++ ?:)