Škoda že se tak nechová všechna tato havěť
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fotka dobra a za nazev a kompo k tomu 5++
super
kompo neviem, inac fajn 5++
6-
prepalene pozadi
(ixty) mně se nezdá.Teda trochu asi jo,ale je to prostě bílí kytka.
5+
divná kompozice, ale sama nevím, co bych s tím udělala
Libi
5+
vim...:))))
aneb ty mne taky:)) (vztazeno k vose, ne k Tobe:)
moc pekne a jeste jsem se uprimne pozasmal :) diky
Fotka je technicky velmi dobrá, ale připadne mi, že děláš z nouze ctnost. Kdyby se otočila hlavou k Tobě, předpokládám, že by jsi nepohrdnul. Je to tak? 6-
No,nepohrdnul,ale určitě bych ji tady nedal.Takových tady bude hodně.Nic méně že ji fotím prdel,to byl záměr.
5++
to je vecna skoda :o)
... tak ta "sedla" ...