Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tak opravdu toto je zenske kouzlo :o)
jo a vitej :o)
:-))) ahoj! Dal bych to spis do kategorie architektura, performance a humor
Páči sa mi to kompozične, i spracovanie...nie som si istý, či by to (formálne) nebolo lepšie bez okraja rukávu, ja bys om ho tam asi nedal,
Štefan: ano, máš pravdu!
Peter: Performace možná, architektura?, humor? - tomuto snímku se nikdo nikdy nezasmál (naopak každému zatuhnul úsměv a s pootevřenou pusou se přiblížil k fotografii).
Stefek: ženské kouzlo :) Zdravim te take!
Moc je to fotene zozadu, viac by sa mi pacilo spredu. To odfarbenie do BW a ponechanie tatoo v cervenej je fajn.
admirall: ...to uz by nebylo videl tetovani. Piercing, ktery slecna na obliceji ma je videt vsechen (dalsi uz tam nebyl...)
Fotka se mi celkem líbí. Ale řeknu zcela upřímně: děsí mně jen představa mít takovéhle ženské kouzlo doma.
Václav: děkuju za uznání! Ano, jde z ní respekt :) ...na mě si doma nestěžují :)
to autor: nesmis se brat tak vazne
na momentku je to hezké...
jinak by to chtělo víc světla z pravé strany, obličej by víc vynikl (laický názor)
oříznout ten kousek rukávu
údiv to vzbuzuje, to je pravda. Ale jelikož jsem asi příliš konvenční, tak hned za ním následuje děs a odpor :-) a praktické pomyšlení na to, že je to nejspíš dost nepohodlné...
(má představa ženského kouzla je diametrálně odlišá, ale to je věc osobního názoru každého z nás - žij a nechej žít - v mezích rozumně slušného chování - jinak si může každý vypadat dle své libosti)
-1 za nepříjemné stíny na pravé straně, 6+ za fotku jako celek
Kdo jí to proboha udělal?
6
Velice zajimave, zpracovani perfekt.
Krása
"krasa" asi sem starej ....
kouzlo ?? a ženské ???
Moc líbí kompozičně i čb + červená!!!
Jojo, libi!
vskutku povabne..
Moc hezký a stím kouzlem, proč se bojíte. Percing , tetování? Podívejte se na fotku mé přítelkyně :) Ten pohled(její) Vás přesvědčí, že tahle je něžná a roztomilá holčička :)
P.S.: ale stejně ji mám rád...
Uf, fakt dost huste ... :)
"Aliengirl" :)kolorovani je fajn, libilo by se mi trochu vice svetla zprava - oko by melo kresbu ale jelikoz je to momentka, tak to neber vazne...
viděl jsem i horší (ne fotku, ale podobnou postavu :) )
Hezké....
yOi!
Prve co ma na padlo bolo AU, druhe - preco si to urobila? Fotka je fajn a ja mam navyse slabost na kolorovane fotky :)