•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 647 fotografií Černobílé foto
    • 101 472 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Sony Alpha A7 II tělo

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Leica 35 mm f/1,4 ASPH SUMMILUX-M

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Omyl? Nebo snad vražda?

365(5.6) 48 hodin: 296 (5.5)
Duke Vam Piere 0 7 Duke Vam Piere 0 7 (8 331 bodů)
V galerii: Černobílé foto

Pokračování "kuličkové" série.

Jen aby bylo jasno: Provázek není zubatý zmenšením, ale je to žíhaná černo-stříbrná nit.

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Carpy
    Carpy
    celkem 8 557 bodů
    |
    21.07.2005 17:10

    +

  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    21.07.2005 17:10

    :-D...to je drsny

  • Vlastimil Novák link-in-man
    Vlastimil Novák link-in-man
    celkem 16 202 bodů
    |
    21.07.2005 17:10

    JO!

  • ondřej zvěřina
    ondřej zvěřina
    celkem 24 530 bodů
    |
    21.07.2005 17:11
  • ROMAN Č
    ROMAN Č
    celkem 3 783 bodů
    |
    21.07.2005 17:12
  • Jiří Šubrt.com
    Jiří Šubrt.com
    celkem 136 625 bodů
    |
    21.07.2005 17:12
  • www.harry96.xf.cz last update on 15.6.2006
    www.harry96.xf.cz last update on 15.6.2006
    celkem 7 557 bodů
    |
    21.07.2005 17:13
  • Petr Kašpar
    Petr Kašpar
    celkem 13 995 bodů
    |
    21.07.2005 17:15

    tamty byli lepsi

  • Tenshi
    Tenshi
    celkem 8 bodů
    |
    21.07.2005 17:16
  • rudo hvizdos
    rudo hvizdos
    celkem 65 298 bodů
    |
    21.07.2005 17:16
  • Jakub Šmolík
    Jakub Šmolík
    celkem 409 bodů
    |
    21.07.2005 17:17

    Teda Ty si vyhraješ ;-)
    Ta šibenice mě pobavila, pro kuličkvou sérii je to pěkné oživení :-)

  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    21.07.2005 17:17
  • Anna K
    Anna K
    celkem 11 146 bodů
    |
    21.07.2005 17:19
  • Petra Farkašová
    Petra Farkašová
    celkem 17 436 bodů
    |
    21.07.2005 17:21
  • Duke Vam Piere 0 7
    Duke Vam Piere 0 7
    celkem 8 331 bodů
    |
    21.07.2005 17:22

    To Jakub:
    Tak to jsem rád, že oživení :-) Speciálně od Tebe.

    Btw - život přináší různá poznání. Já například zjistil, že oběsit kuličku (s normálním katovským uzlem, aby to bylo efektnější) je zhola nemožné :-)

  • Mošna Ondřej
    Mošna Ondřej
    celkem 17 623 bodů
    |
    21.07.2005 17:27
  • Petr Dočkal www.dphoto.cz
    Petr Dočkal www.dphoto.cz
    celkem 29 337 bodů
    |
    21.07.2005 17:29
  • Jakub Šmolík
    Jakub Šmolík
    celkem 409 bodů
    |
    21.07.2005 17:30

    No jo, to je fakt... Možná to leda nějak zkusit přilepit lepidlem :-)

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    21.07.2005 17:38

    Sis zase vyhrál, co :)))

  • Michal Petr 1
    Michal Petr 1
    celkem 13 112 bodů
    |
    21.07.2005 17:48

    :)

  • Petr Komárek
    Petr Komárek
    celkem 21 592 bodů
    |
    21.07.2005 17:49
  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    21.07.2005 17:54
  • Lenka Klimtová
    Lenka Klimtová
    celkem 63 793 bodů
    |
    21.07.2005 17:56

    Taky mě napadlo to lepidlo, ale koukám, že sem druhá. :))))))

  • hyzdic
    hyzdic
    celkem 64 446 bodů
    |
    21.07.2005 18:09

    velmi zaujimave.

  • Otakar 1
    Otakar 1
    celkem 49 760 bodů
    |
    21.07.2005 18:31
  • Pavel Zákravský
    Pavel Zákravský
    celkem 3 058 bodů
    |
    21.07.2005 18:32
  • Eva Švarcová
    Eva Švarcová
    celkem 56 576 bodů
    |
    21.07.2005 18:34
  • pierrre
    pierrre
    celkem 27 203 bodů
    |
    21.07.2005 18:37
  • L eslie
    L eslie
    celkem 36 337 bodů
    |
    21.07.2005 18:43
  • jan dvořák termit
    jan dvořák termit
    celkem 5 117 bodů
    |
    21.07.2005 18:53
  • Riky 1
    Riky 1
    celkem 8 879 bodů
    |
    21.07.2005 19:05
  • Fotograf 53
    Fotograf 53
    celkem 0 bodů
    |
    21.07.2005 19:05

    "ten skoro dotek" beru jako zamer a pak slusny

  • jarmil paar
    jarmil paar
    celkem 26 211 bodů
    |
    21.07.2005 19:10
  • Jan Dvořák 3
    Jan Dvořák 3
    celkem 1 997 bodů
    |
    21.07.2005 19:24
  • Zdenek Balzer
    Zdenek Balzer
    celkem 8 174 bodů
    |
    21.07.2005 19:27

    možná kdyby černí věšeli bílého.... :-)

  • darebak
    darebak
    celkem 0 bodů
    |
    21.07.2005 19:29
  • Duke Vam Piere 0 7
    Duke Vam Piere 0 7
    celkem 8 331 bodů
    |
    21.07.2005 19:34

    to Zdeněk Balzer:
    Ajeje. Tady to někdo nepochopil. Nebo spíš... se zastavil v "chápacím procesu" na půli cesty. Co myslíš? Proč se to jmenuje tak, jak se to jmenuje?
    No nic, stává se.

  • Veronika Marková
    Veronika Marková
    celkem 36 237 bodů
    |
    21.07.2005 20:12

    +

  • Pavel Toman
    Pavel Toman
    celkem 14 825 bodů
    |
    21.07.2005 20:58
  • Dominik ca o Juris
    Dominik ca o Juris
    celkem 8 958 bodů
    |
    21.07.2005 21:08
  • robert peško
    robert peško
    celkem 5 297 bodů
    |
    21.07.2005 21:13

    ktovie, čo sa odohráva v takej chvíli v hlave toho pravého...

  • Pavel Vabrousek
    Pavel Vabrousek
    celkem 29 882 bodů
    |
    21.07.2005 21:20
  • Adrian S.
    Adrian S.
    celkem 25 008 bodů
    |
    21.07.2005 21:52

    napad uplne super- skoda tej nahrhubo ucapanej plasteliny a hlavne toho lana, takto som najprv rozmyslal ci to cvici na hrazde :)

  • Duke Vam Piere 0 7
    Duke Vam Piere 0 7
    celkem 8 331 bodů
    |
    21.07.2005 22:07

    To Robert Peško:
    Přesně tak :-)

    To Adrian S.:
    Nojo. S modelínou byl problém, že jak se žmoulá dýl, tak začne měknout a potom to v tom nedrží. Na druhous stranu - ono není důvod šibenice stavět o moc pečlivěji.

    Díky oběma za komentář.

  • Jiří Černý 2
    Jiří Černý 2
    celkem 61 346 bodů
    |
    21.07.2005 22:40
  • Radek Bidlo
    Radek Bidlo
    celkem 83 785 bodů
    |
    22.07.2005 00:33

    Ty si teda vyhrajes:))

  • Fotograf 96
    Fotograf 96
    celkem 22 bodů
    |
    22.07.2005 01:37
  • Kolbiš
    Kolbiš
    celkem 0 bodů
    |
    22.07.2005 07:49

    Nápad beru. Kdyby jsi nahoře pár kuliček přisipal a nebo kousek fotky uřízl, aby ten dav nekončil, dal bych 6. Ale domů bych ji nechtěl a ani žádnou jinou z kuličkové série. To řeknu narovinu.

  • Kolbiš
    Kolbiš
    celkem 0 bodů
    |
    22.07.2005 07:50

    Ach jo. ...přisypal... :o(

  • Martin Myška morlor.net
    Martin Myška morlor.net
    celkem 0 bodů
    |
    22.07.2005 08:14
  • Gorgnar Šolcsson
    Gorgnar Šolcsson
    celkem 21 652 bodů
    |
    22.07.2005 08:22
  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    22.07.2005 11:06
  • Van
    Van
    celkem 1 888 bodů
    |
    22.07.2005 13:56
  • nip
    nip
    celkem 11 281 bodů
    |
    22.07.2005 21:02

    Celá série hodná ocenění. I když by se určitě dalo v dané sérii pokračovat ... :-))

    Je to skoro makro na které je dost času, takže bych čekal preciznější provedení, včetně detailů.
    Ale na 5 to zase není ... :-))

    Toho "vinného" bych osobně usadil i do první řady, protože kdo není soudný a nemá svědomí, bývá zpravidla i drzí ... :-(((

  • Duke Vam Piere 0 7
    Duke Vam Piere 0 7
    celkem 8 331 bodů
    |
    22.07.2005 21:31

    To NIP:
    Není konec - bude ještě jedna. Taková ukončující, která tomu možná trochu dá ještě trochu jiné spojení (a jiný smysl), než jen to, že na všech jsou kuličky.
    Jestli stihnu, tak ji vložím zítra, abych si konečně mohl uklidit stůl od kuliček :-)

    Dík za komentář i zastavení se.

  • Petr Koritina
    Petr Koritina
    celkem 80 080 bodů
    |
    22.07.2005 21:34
  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    22.07.2005 23:26
  • Damik
    Damik
    celkem 18 669 bodů
    |
    23.07.2005 02:05
  • Robert Švanda
    Robert Švanda
    celkem 78 322 bodů
    |
    23.07.2005 09:49

    5++

  • Robert Beneš
    Robert Beneš
    celkem 7 632 bodů
    |
    23.07.2005 17:59

    á další díl

  • Milan Mihalčin 1
    Milan Mihalčin 1
    celkem 5 439 bodů
    |
    23.07.2005 18:17
  • erik alias eros
    erik alias eros
    celkem 4 281 bodů
    |
    23.07.2005 18:25
  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    23.07.2005 18:59

    6/7

  • vlamich
    vlamich
    celkem 21 784 bodů
    |
    23.07.2005 21:42

    Dobré.

  • skalsky.net
    skalsky.net
    celkem 16 424 bodů
    |
    05.08.2005 18:38

    :)) 5+

  • Robert Šimčík www.fotosynci.cz
    Robert Šimčík www.fotosynci.cz
    celkem 18 465 bodů
    |
    19.08.2005 16:48

    tady bych přesunul kuličky trochu blíž, ať jsou aspoň ty první trochu ostré...

  • Radim ek
    Radim ek
    celkem 118 bodů
    |
    03.10.2005 20:40

    Ta bílá kulička tam dělá co? :)) Že by provokace? :)) Ale je to velmi pěkné. Za celou sérii 7, ale zvlášť jen 6. Doufám že promineš.

  • Duke Vam Piere 0 7
    Duke Vam Piere 0 7
    celkem 8 331 bodů
    |
    07.10.2005 19:08

    To Radim ek:
    Ta bílá kulička tam vzadu dělá... no, doporučuji si přečíst ještě jednou název fotky. A pokud pořád nic, tak si přečti koment Roberta Peška.

    ad "Promineš": není co projímet. Vyjádřil jsi svůj názor - proč bych se za to na Tebe měl zlobit?

  • Zdeněk Neumann
    Zdeněk Neumann
    celkem 69 460 bodů
    |
    25.12.2005 10:31
  • Martin Molnár Matthew
    Martin Molnár Matthew
    celkem 16 326 bodů
    |
    12.04.2006 19:34

    dobré...

  • Tibor Tomasch
    Tibor Tomasch
    celkem 14 889 bodů
    |
    18.08.2006 10:42
  • Martin Dvořák z Jívové
    Martin Dvořák z Jívové
    celkem 8 758 bodů
    |
    25.07.2008 07:22

    série je dobrá

Další informace

Vloženo: 21. 7. 2005
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 229 x
Fotoaparát: Canon EOS 300D

Štítky fotografie

  • zátiší 15353x
  • černobílá fotografie 49235x

Další fotky autora

  • Dvojí smrt
  • Přemet vzad
  • Zatmění slunce
  • Nezájem
  • ;-)
  • Svačina
  • Faul online
  • It's a kind of magic
  • Zavolá....
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Hřbitovní zeď
  • Pod mostem
  • radioamateri
  • Praha
  • Světlo a stín
  • --- mrazivý dech ---
  • BLOX
  • Vestibul
  • ***
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.