Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nelíbí se mi rámeček, a chtělo by to trošku ostřejší a udělat něco s barvama-moc se mi nelíbí...
Už mě nebavilo dělat neustále stejné rámečky... vyzkoušel jsem něco jiného a mě se to tak zamlouvá mnohem více :)
5++
4/5
důležité je že se Tobě jako autorovi ten rámeček líbí ;) o to snad jde
drobnou vadu vidím v menší neostrosti a trochu kontrastu bych přidal
díky všem za komenty a bodíky.
Jen jsem chtěl dodat, že je nesmírně důležité dělat věci, které se člověku líbí a které ho zároveň baví. Člověk je tvor sice společenský, přesto však individuální, proto se každémů líbí něco jiného. V tom právě tkví kouzlo jedinečnosti.
za fotku 6 ramik sa mi nepaci