(len tak)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
no tak jen tak...tak ja to taky necham byt jen tak....
|skero| v pohode, nemam k tomuto prvoplanovemu fotu ziadnu myslienku, nic co povedat.. nech si plave vo vodach FA, ak si najde adresatov, budem rad, ak nie, budem rad :) .. idem spat. bru noc.
kompizicne jednoduche a libive, skoro magicky jednoduche :o)
dobre foto
5++
...výborná fotka!
Petr
moc pěkné
nemam co by som vytkol, mozno keby bola trosku oblacnejsia obloha a to by sa odrazalo v tych oknach, ale keby bolo keby... :)
i'm blue dabadee dabadaa...
ale no pekna fotka ;)
Od kvanta podobných jej odlišuje zajímavá barevnost.
líbí!
«•Tý jo•»
hledám ve fotkách vždy něco víc..
Bezva
5+
pekne :)
jednoduché pěkné linie-koukám, že ses dal taky na pokusy o něco jiného-ať se daří
-fotka je pěkná :o) ale nemá tu správnou atmosféru a duši (možná ještě jiný světlo, mráčky/zajímavější oblohu,...)
Pepa: snazim sa fotit absolutne vsetko, chcem sa stat univerzalnym fotografom, kritika mi k tomu samozrejme pomaha, nebranim sa jej a prirodzene za nu dakujem :)
*+*
good barvy!