Kdo ví co asi tahle lampa cítí...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+ líbí..
5/6
černá je moc černá,
ta kofola se tam nehodí
paci, to si fotil chladnickou? :)
5+
5-
Pěkný záběr detailu :)
Já osobně bych možná ještě poodstoupil...
PS.: Cítí vůbec lampy něco?
Aladinova lampa? Super námět, ale chtělo pohrát si se světlem. Pokud to šlo...
ok