Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ASi bych šel ještě trochu nahoru....;-)5+
5-
Pekne... len trosku by ma mrzelo, ze sa tie dva kvietky prekrivaju.... Co myslis?
to prekrytie
zda sa mi to byt preostrene, ale zaujimavy uhol 5++
spíš bez toho levého květu, asi se pohnul...
Příjemné!
hezké...
pěkné
ten malý by se nemusel dotýkat kraje
chtělo to trochu více řezat:-))
kompozice neni nej, viz ostatni
pekna tonalita, ale kompozice by sla urcite vylepsit
Některých bych se "zbavil" už před záběrem, ale ta tonalita ... ta mne vždycky dostane ... :-))
Asi bych volil trochu jinou kompozici, aby se květy nepřekrývaly a ostrost bych dal na květ vlevo.
libi se mi jak je ostra :)