Obloha děravá jako cedník... Podzimní foto (minulý rok), bejt tam ještě o chviklu dýl, tak mi upadly prsty (zima jak se patří)!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
za zmrznutí :-)
Je to celkem zajímavé. Mimochodem co je to tam na obzoru za stožáry? Vypadá to jako nějaký hooodně vzdálený most
show ujde, ale moře padá doprava
Pole větrných elektráren, jedna vedle druhé a měli důvod se rychle točit...
5+
Linie obzoru se mi zdá v pořádku... Možná mate světelný přechod?
Jo jo, taky jsem viděl takhle v dáli větrné sloupy... nicméně můj 4x optickej je skoro ani nezaznamenal :)
zajimavééé, trochu me jen rozptyluje ta tmava vlna uprostred.. ale ++ za tu zimu:)
Nebejt toho rozlišení, tak z těch mlejnů taky moc nebylo... Byly až při pobřeží Německa.
5/6+
jeej pekne....
" chvilku - chviklu " :-))
hezké foto.! 5+
líbí
5++
Super atmo.
zajímavé
5--
5/6
není co dodat..středovost byla jistě záměrná
tie kusky ladu na plazi su super