•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 646 fotografií Černobílé foto
    • 101 467 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Sony Alpha A7 II tělo

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Leica 35 mm f/1,4 ASPH SUMMILUX-M

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?
Předchozí v sérii Následující v sérii

  Když hudba baví

32 Soutěžní hodnocení: 32
KIV KIV (8 578 bodů)
V soutěži: "HUDBA" do 31.12.2020 - Okem profesionála

... aneb street foto dvou sympaťáků v Karlových Varech

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Marie
    Marie
    celkem 84 075 bodů
    |
    22.11.2020 15:07

    Pěkné, ráda jsem si prohlédla a i bych si je ráda poslechla. :-)

  • Mirek Kajzar
    Mirek Kajzar
    celkem 36 701 bodů
    |
    22.11.2020 16:37
  • KIV
    KIV
    celkem 8 578 bodů
    |
    22.11.2020 17:45
    Reaguje na Marie 22.11.2020 15:07:

    "Pěkné, ráda jsem si prohlédla a i bych si je ráda poslechla. :-)..." - zobrazit celý komentář

    Už se mi párkrát stalo, že lidi poznali na fotce někoho koho znali, a pod fotku mi to napsali, tak jsem zvědavá, jestli je třeba někdo z fotky nepozná... byli to fakt moc velcí sympaťáci...

  • E.B.E
    E.B.E
    celkem 0 bodů
    |
    22.11.2020 17:47
    |

    Dva "maníci" stokrát jinak ...co říct? Fotograficky nevidím nic zajímavýho. Ani moment, o kterém by street měl být, ani podmínky, světlo, ne tak nějakou kompozici či cokoli, co by opravňovalo říct o cvacích, že jsou to fotografie. Prostě bezmyšlenkovité mačkání spouště. Hodnocením hodně podprůměr. Tj tak na dvojku. Na šest ani se zavřenýma očima. A teď je na čase, dát mě za názor opět na blacklist

  • KIV
    KIV
    celkem 8 578 bodů
    |
    22.11.2020 17:52
    |
    Reaguje na E.B.E 22.11.2020 17:47:

    "Dva "maníci" stokrát jinak ...co říct? Fotograficky nevidím nic zajímavýho...." - zobrazit celý komentář

    Tak jo, postála jsem, pocvakala, a šla dál. Ale nepochybuji, že vložíš něco na první cenu, budu se těšit ... :-)
    Jo, vidím že jsi tam doplnil něco o blacklistu za názor... kašli na blacklist, ukaž mi jak se to dělá správně, ať se něco naučím...

  • E.B.E
    E.B.E
    celkem 0 bodů
    |
    22.11.2020 17:59
    Reaguje na KIV 22.11.2020 17:52:

    "Tak jo, postála jsem, pocvakala, a šla dál. Ale nepochybuji, že vložíš něco..." - zobrazit celý komentář

    Nemyslím, že si bereš něco z názorů a snažíš se z nich napříště něco vytěžit. Bohužel je to jen tvoje chyba. A to myslím dobře. Každopádně člověk, co mačká spoušť, nemusí být zákonitě fotograf (dodatek k připomínce ve fóru) a tudíž nemůže čekat vysoká hodnocení (samozřejmě ta opravdová, legitimní)

  • KIV
    KIV
    celkem 8 578 bodů
    |
    22.11.2020 18:04
    Reaguje na E.B.E 22.11.2020 17:59:

    "Nemyslím, že si bereš něco z názorů a snažíš se z nich napříště něco..." - zobrazit celý komentář

    Hele, Romane, uděláme dohodu, ju? Když sem do téhle soutěže vložíš fotku, nebo i sérii, slibuji, že ti dám k ní upřímné, opravdové a legitimní hodnocení. OK?

  • E.B.E
    E.B.E
    celkem 0 bodů
    |
    22.11.2020 18:11
    Reaguje na KIV 22.11.2020 18:04:

    "Hele, Romane, uděláme dohodu, ju? Když sem do téhle soutěže vložíš fotku,..." - zobrazit celý komentář

    Měla by ses nad sebou zamyslet. Pořád nechápeš, o čem ty kolonky pod fotkou jsou a že by se v nich měla probírat pouze vystavená fotografie. Nevím proč by ti měl kdokoli dokazovat, jak umí fotit, jen aby sis po přečtení komentáře nepřipadla tak blbě. Reagovala bys takhle i kdyby ti podobný komentář napsal admin, někdo z "představenstva" FA ? Asi ne

  • KIV
    KIV
    celkem 8 578 bodů
    |
    22.11.2020 18:18
    Reaguje na E.B.E 22.11.2020 18:11:

    "Měla by ses nad sebou zamyslet. Pořád nechápeš, o čem ty kolonky pod fotkou..." - zobrazit celý komentář

    Dobrá, dobrá. Fotky jsi rozebral, mě rozebírat nemusíš. Děkuji ti za zastavení, a jak jsem napsala, budu se těšit abych viděla, jak to má vypadat...

  • Festa
    Festa
    celkem 34 051 bodů
    |
    22.11.2020 18:25

    Tak já tam nejsem. .-)
    Ale přidám se ke zdravé kritice.
    Stačila by mi jednička, potom, pokud hrál houslista sám a gytarista koukal, nebo
    trojku a potom jak si zatleskali.(6).
    Takový příběh by mi stačil. .-)
    Foceno venku, kvalita fotek OK.
    4++

  • E.B.E
    E.B.E
    celkem 0 bodů
    |
    22.11.2020 18:30
    Reaguje na KIV 22.11.2020 18:18:

    "Dobrá, dobrá. Fotky jsi rozebral, mě rozebírat nemusíš. Děkuji ti za..." - zobrazit celý komentář

    Jestli chceš vidět, jak to má vypadat, najdu ti tu tisíc ukázek, pokud si přeješ ? Smutný je, že si je neprohlídneš a nenajdeš sama

  • KIV
    KIV
    celkem 8 578 bodů
    |
    22.11.2020 18:38
    Reaguje na Festa 22.11.2020 18:25:

    "Tak já tam nejsem. .-) Ale přidám se ke zdravé kritice. Stačila by mi..." - zobrazit celý komentář

    Ještě mám jednu jak šel kolem Japonec, kouknul mi na foťák, a zatvářil se tak, že by mi tu fotku pochválil i Roman, ale tu jsem nevložila, právě aby jich nebylo moc...
    A co se světla týče, já byla vděčná, že neprší, natož čekat na kouzelné světlo... :-)
    Jo, zvažovala jsem další hudebníky, ale po Romanovo návštěvě si radši místo vkládání asi dám drinka... :-))
    Dík za slova...

  • KIV
    KIV
    celkem 8 578 bodů
    |
    22.11.2020 18:43
    Reaguje na E.B.E 22.11.2020 18:30:

    "Jestli chceš vidět, jak to má vypadat, najdu ti tu tisíc ukázek, pokud si..." - zobrazit celý komentář

    Hele, Romane, to umím taky. Problém je vždycky vložit dobré SVOJE na dané téma.
    Ne každý najde tu odvahu donést SVOU kůži na trh.

  • Festa
    Festa
    celkem 34 051 bodů
    |
    22.11.2020 18:45
    Reaguje na KIV 22.11.2020 18:38:

    "Ještě mám jednu jak šel kolem Japonec, kouknul mi na foťák, a zatvářil se..." - zobrazit celý komentář

    Panáčka si klidně dej,
    otrávit se nenechej. .-)
    Od toho to vkládáme, aby jsme se mohli přiučit, no ne?

  • E.B.E
    E.B.E
    celkem 0 bodů
    |
    22.11.2020 18:49
    |
    Reaguje na KIV 22.11.2020 18:43:

    "Hele, Romane, to umím taky. Problém je vždycky vložit dobré SVOJE na dané..." - zobrazit celý komentář

    Odvahu? ...já bych to nazval jinak. Pořád mě překvapuje, kde lidi berou tu drzost soutěžit s tím "nejhorším", co se tu dá vidět. Což se netýká jen tebe. Nikdo nesnesete kritiku, každýho s názorem dáte hned na blacklist, ale i podle zbývajících komentářů musí každej pochopit, jak na tom asi je. A že by bylo dobrý nejdřív trénovat, než se přihlásím do soutěží. Prostě nerozumím tomu, proč bych se měl hlásit do soutěže ve vaření, když neumím vařit, nebo na běžeckou olympiádu, když doběhnu tak tak na autobus :-(

  • KIV
    KIV
    celkem 8 578 bodů
    |
    22.11.2020 19:04
    Reaguje na E.B.E 22.11.2020 18:49:

    "Odvahu? ...já bych to nazval jinak. Pořád mě překvapuje, kde lidi berou tu..." - zobrazit celý komentář

    Ale zas, když už tady někdo pro nás věnuje svůj čas, vyhlásí soutěž na téma, pak se věnuje sepsání článku kde vše rozebere, a my místo abychom se zúčastnili a sami vložili, tak budeme tisknout odkazy na desítky fotek z archivu fotek jiných lidí pod fotku někoho, kdo se aspoň odhodlal, to musíš uznat, že není fér. Zatím jsou tu dva vklady včetně mého, ten druhý má tuším 27 kuků a jedno hodnocení. A lidi jako ty se ani neobtěžujou,..

  • E.B.E
    E.B.E
    celkem 0 bodů
    |
    22.11.2020 19:40
    |
    Reaguje na KIV 22.11.2020 19:04:

    "Ale zas, když už tady někdo pro nás věnuje svůj čas, vyhlásí soutěž na téma..." - zobrazit celý komentář

    Nemyslím, že by muselo být na tobě "zachraňovat" soutěž svým příspěvkem a ještě za každou cenu. A ano. Soutěže, dokonce i sami "profesionálové" už nejsou, co bývaly. To ale bohužel souvisí i s tím, jak se chováte a co vkládáte (mluvím ke všem. Ne že bych ti vykal) Ale já to nezměním. Je na každým, jestli má trochu té sebekritiky a potřeby se snažit, učit fotografovat. Jestli má nějaký ten vznešený cíl, nebo má jen potřebu se zviditelňovat. Což souvisí i s tou tvou otázkou o nošení "kůže na trh". Copak to neděláš už když vložíš fotku do galerie? Ono v soutěži ji neseš nějak jinak, víc? Celý mi to připomíná ty dnešní televizní soutěže typu prostřeno, československo má talent a pod. kde se celej národ směje jedincům přesvědčeným o sobě, že umí a nikdo z poroty tomu nerozumí. Ale hlavně že to má sledovanost a je pořád dost takových, co by si to chtěli vyzkoušet :-)

  • KIV
    KIV
    celkem 8 578 bodů
    |
    22.11.2020 19:55
    Reaguje na E.B.E 22.11.2020 19:40:

    "Nemyslím, že by muselo být na tobě "zachraňovat" soutěž svým příspěvkem a..." - zobrazit celý komentář

    Romane, kolego, kamaráde, moc ti děkuju, protože jsem si jistá, že jsi mi úspěšně prokecal fotku do topu. Moc ti děkuju, ráda oplatím...

  • E.B.E
    E.B.E
    celkem 0 bodů
    |
    22.11.2020 20:00
    Reaguje na KIV 22.11.2020 19:55:

    "Romane, kolego, kamaráde, moc ti děkuju, protože jsem si jistá, že jsi mi..." - zobrazit celý komentář

    Pokud ti stačí k životu jen tohle, nemáš zač :-) Užij si to

  • KIV
    KIV
    celkem 8 578 bodů
    |
    22.11.2020 20:05
    Reaguje na E.B.E 22.11.2020 20:00:

    "Pokud ti stačí k životu jen tohle, nemáš zač :-) Užij si to..." - zobrazit celý komentář

    Dík moc, a přijď zas...

  • Zdenek Stránský
    Zdenek Stránský
    celkem 72 472 bodů
    |
    22.11.2020 20:41
  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    celkem 51 380 bodů
    |
    24.11.2020 11:48
  • KIV
    KIV
    celkem 8 578 bodů
    |
    24.11.2020 12:40
    Reaguje na Zdenek Stránský 22.11.2020 20:41:

    "..." - zobrazit celý komentář

    Děkuji

  • KIV
    KIV
    celkem 8 578 bodů
    |
    24.11.2020 12:41
    Reaguje na Karla Milcová 24.11.2020 11:48:

    "..." - zobrazit celý komentář

    Díky

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    celkem 56 796 bodů
    |
    24.11.2020 19:35

    Asi bych do soutěže vybrala jednu, nebo dvě, protože jsou si hodně podobné, ale je to tvé rozhodnutí. Mně se nejvíc líbí jednička pro výraz ve tvářích..

  • beno4
    beno4
    celkem 15 088 bodů
    |
    05.12.2020 02:51
    Reaguje na E.B.E 22.11.2020 18:49:

    "Odvahu? ...já bych to nazval jinak. Pořád mě překvapuje, kde lidi berou tu..." - zobrazit celý komentář

    Odvahu.... Kiv to napsala dobře ty jí totiž nemáš, ty se jen umíš chlubit cizím peřím a skutek utek. Pochlub se svojí tvorbou a už jednou provždy si odpust dávat jako příklad tvojí kritiky fotografie jiných autorů a hurá do mě.... :-)

  • KIV
    KIV
    celkem 8 578 bodů
    |
    05.12.2020 18:24
    Reaguje na beno4 05.12.2020 02:51:

    "Odvahu.... Kiv to napsala dobře ty jí totiž nemáš, ty se jen umíš chlubit..." - zobrazit celý komentář

    No, napsala jsem už dopis ježíškovi o dárek k Vánocům - s přáním, aby Roman zase po roce dvou pro mne vložil na tento portál pár fotek, a aby je tu aspoň měsíc nechal a nemazal... Tak uvidíme, jestli se mi to splní... :-)

  • KIV
    KIV
    celkem 8 578 bodů
    |
    05.12.2020 18:27
    Reaguje na Míla Vildová 24.11.2020 19:35:

    "Asi bych do soutěže vybrala jednu, nebo dvě, protože jsou si hodně podobné,..." - zobrazit celý komentář

    Děkuju.

  • beno4
    beno4
    celkem 15 088 bodů
    |
    05.12.2020 19:04
    Reaguje na KIV 05.12.2020 18:24:

    "No, napsala jsem už dopis ježíškovi o dárek k Vánocům - s přáním, aby Roman..." - zobrazit celý komentář

    To je právě ono... mě se jeho fotografie líbily nevím proč je maže.

  • E.B.E
    E.B.E
    celkem 0 bodů
    |
    05.12.2020 20:56
    Reaguje na beno4 05.12.2020 02:51:

    "Odvahu.... Kiv to napsala dobře ty jí totiž nemáš, ty se jen umíš chlubit..." - zobrazit celý komentář

    Pořád nějak nechápu, co mám já společnýho s danou fotografií a moje fotky s mým názorem ? Tvoje výpady na mou osobu, místo diskuse o pravdivosti komentáře k dané fotografii, jsou víc než ubohé. Ale klidně pokračuj. Určitě ti to pomůže k dalšímu zlepšování v oboru :-)

Další informace

Vloženo: 22. 11. 2020
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 60 x

Další fotky autora

  • Dva
  • A máme listopad
  • Přestat lopatovat...
  • Spolu
  • Píp...
  • TD - JzTnV Jaký je to pankáč
  • Půlnoční
  • Krušnohorsko
  • Mraky a úplněk
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Frontman
  • Tanec
  • Úžasná Eva
  • Dva
  • ...
  • Miloš „Mildor“ Meier
  • ´Jaga jazzist
  • Bubeníkovo sólo
  • Ať zase brzy hraje
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.