Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
neviem ci som blby, ale nazvu nerozumiem
5+
rr - skús pozrieť na fotku
nechapu-fotka je tmavomodra nebo je tam nekde napsany "tmavomodry svet"?
skúste pozrieť ostatné moje fotky, možno vás napadne niečo, prečo je to tak , ak nie o 60 minút sa ozvem
priznam se, ze tyhle fotce nerozumim.
hodnotim pocitove a to jinak nez za 4 nevidim
prišiel som skôr a hovorím : milan je najlepší - šlo mi o nefalšovaný pocit neovplyvniteľný názvom, aj ten zlý - ak by som sa volal tia danko, hodnotili by ste inak ?
Pekne ostre, farebne to nebolo tiez zaujimave? :-)