Tyto horské zebry jsou velmi plaché, bylo to velké štěstí, že chvilinku postály na horizontu
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne
příště je pozdravuj za ochotu postát alespoň ten momentík. Určitě se to vyplatilo :-))
pěknej prostor, a byl jsi docela blízko, že?
No myslím tak 200m, upečený v jeepu
supr
Pěkné!
parádní
Možná bych to trochu narovnal a počkal bych si na lepší pozici zeber, pokud by to bylo možné...
Pěkný
6/6
+...
6+
pěknéé
6+
pěkný
6+ .... :o)
čisté
Paráda!
skoro jak na Lešné...paráda
6+ :8)
Super,páči.
To já tě sleduju už nějaký čásek. Sis to hezky promazal co? ;o)
6+ - paradne foto