opět slam, Kapské město, JAR
strašné světelné podmínky , místnost bez elektriky, s rozbitými okny...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Exotika. škoda svetla, ale to sa nedá veľakrát vybrať. Škoda jej ľavej ruky. V živote som nefotil černochov, ale mám pocit, že všetci sú fotogenickí. :-)
Myslim ze takove svetelne podminky sou nahodou skvele
To Aspon: já zase myslím, že blesk z ruky není nic moc...
a co tak B&W
5/6
hmmm... to je skvělej portrét!
...a všude žijí ludé...
vydařená
asi to musel být zážitek sám o sobě
Perfektní
Bezva
+