Tak ještě jedna s leteckou tématikou, tentokrát to není model.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
parada,nepada kusok dolava?
Pěkné foto
ma to dynamiku (moje poznamka ke kompo: vic prostoru vlevo na ukor vpravo)
W3A Sokol - za tuhle fotku by ses nemusel stydět ani na www.airliners.net
dobré
dobrá momentka
pěkné
krásná fotka
super
dobre podtrhnuta mohutnost vrtulnika
gut momentik
dobrý
pěkný
Super
Tak to je super!
Nadherny zaber sokola!
6*
dobře zachycené
má to dynamiku a vrtulníky ty já rád.
Hezké.
... průměrně dobrá reportáž, určitě ne výborná, či všestraně vynikající... :-)
Petr
***
parádní moment
keby tak bol zaber co brali Jozka Kubaniho, tak aj 10 bodov... :)
Dobrá skční foto!
pěkně v akci
6-
fakt super
ta vrtule..
5++
zaujala
Pekna fotka, ale necitim z toho taku dynamiku, akciu, to nasadenie. Hlavne ten nalavo vyzera, ako keby sa prechadzal :).
nemá chybu.. :o)
fajn akčná
a helemese sokol tenhle jsem tankoval tolikrat ze to cislo si budu pamatovat snad nadosmrti a fotecka pekna
paráda